Metody płatności

Płatność kartą płatniczą

W Chenice System Polska akceptujemy karty MasterCard, Visa i American Express. Karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej.

Przebieg płatności

Na stronie Fablab klient zostaje poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, może nastąpić przekierowanie klienta do strony banku wystawcy.

Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności klienci automatycznie zostaną przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Twój numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token).

Jeśli tożsamość klienta zostaje potwierdzona, wówczas zostaje on ponownie przekierowany na stronę Fablab, gdzie proces zakupu zostanie sfinalizowany.

Bezpieczne zakupy

Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w Fablab za pomocą karty płatniczej są zawsze bezpieczne. Verified by VISA oraz MasterCard Secure Code, dzięki specjalnym procesom szyfrowania, umożliwiają wyjątkowo bezpieczne przeprowadzenie transakcji w Internecie za pomocą karty płatniczej.

Twoja preferowana forma płatności jest niedostępna?

Bardzo nam przykro, ale w chwili finalizowania zamówienia nie wszystkie opcje płatności mogą zostać zaoferowane. Ich dostępność jest ustalana automatycznie przez system i dopasowana do każdego zamówienia indywidualnie. Manualna zmiana przez naszych konsultantów jest niemożliwa.

 

Płatność PayPal

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal.

Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność.

Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Płatność jest zazwyczaj rejestrowana w przeciągu kilku minut, a Twoje zamówienie zostanie natychmiast przetworzone.

Pamiętaj, że zgadzasz się na warunki użytkowania PayPal i ich procesy.

Zwrot należności po dokonaniu zwrotu zamówienia

Jeśli odsyłasz jeden lub więcej artykułów, ich wartość zostanie zwrócona na Twoje konto PayPal.

Na swoim koncie PayPal może zdefiniować, czy chcesz aby kwota została przelana na Twoje konto bankowe.

Jeśli Twoje konto PayPal zostanie zamknięte, zastrzegamy sobie prawo do zwrotu środków na Twoje dane bankowe. Nie ma możliwości wyboru innego konta PayPal do zwrotu.

Zwrot należności po anulowaniu

Wartość anulowanych artykułów zostanie zwrócona na Twoje konto PayPal.